DILM12-01 (24VAC) kontaktor; 12A; 5,5kW; 1NC abikontakt
● Tallinna ladu: 0 tk.
● Tartu ladu: 1 tk.
● Tartu ladu: 1 tk.
Andmed
| Paigaldus | |
|---|---|
| Kaitseklass | |
| Tootja | |
| Kontakt | |
| Töötemperatuur | |
| Toide | |
| Toode | |
| Nimivool | |
| Mootori võimsus |
Toote failid
DILM12-01 (24VAC).pdf