NHI-E-11-PKZ0 Auxiliary contact for motor protection circuit breaker; 1NO+1NC; top contact.
● Tallinna ladu: 23 tk.
● Tartu ladu: 4 tk.
● Tartu ladu: 4 tk.
Product info
| Product | |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Contact | |
| Operating temperature |
Product files
NHI-E-11-PKZ0.pdf
DownloadYou may also like...
PKZM0-16 motor protection circuit breaker; 10…16A; with rotary handle
11 in stock
SKU:
046938
PKZM0-2,5 motor protection circuit breaker; 1,6…2,5A; with rotary handle
7 in stock